Thursday, April 18, 2019

پروژه عظیم مجتمع تجاری – تفریحی

پروژه عظیم مجتمع تجاری – تفریحی به صورت کامل شامل تمامی پلان های معماری ، سه بعدی حرفه ای و پوستر

پروژه مجتمع تجاری تفریحی ، طراحی شده با سبک فولدینگ شامل تمامی نقشه های معماری ، پوستر و سه بعدی حرفه ای می باشد .

دانشجویان عزیز رشته معماری ، اگربرای دروس طرح معماری و یا پایان نامه کارشناسی ارشد ، قصد ارائه پروژه ای  فوق العاده و بدون نقص را دارید. پروژه عظیم مجتمع تجاری – تفریحی پاسخگوی نیاز شما است . این پروژه با سبک نوین فولدینگ طراحی شده است . تمامی پلان ها ، سایت پلان ، حجم معماری و … ،  با رعایت اصول و ضوابط این سبک طراحی شده است. امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد .

توجه : تمامی عکس های موجود در این پست مربوط همین پروژه است .

پروژه عظیم مجتمع تجاری – تفریحی

توضیحات کلی درباره پروژه عظیم مجتمع تجاری – تفریحی :

سایت پلان :

سایت پلان این پروژه با الهام از فرم کلی مجتمع تجاری – تفریحی که به سبک فولدینگ می باشد ، کار شده است . طراحی این سایت با اتوکد انجام شده و کاملاً مبلمان و راندو شده می باشد .

پارکینگ ها ، فضای تفرجگاه ، فضای بازی کودکان ، فضای سبز و … ، جزوه فضاهای تشکیل دهنده ی سایت می باشند . از آنجایی که سبک طراحی این پروژه  فولدینگ می باشد ، استفاده از خطوط منحنی بیشتر در طراحی این سایت ، برقوت کار طراحی مجتمع تجاری – تفریحی افزوده است .

پلان ها :

پروژه مجتمع تجاری – تفریحی دارای پنج طبقه می باشد .

1 – طبقه زیرزمین :

این طبقه دارای کاربری انباری برای مجتمع تجاری و فضاهای طبقات می باشد .

2 – طبقه همکف :

این طبقه شامل مغازه های تجاری ، بخش نگهبانی ، حراست و لابی می باشد .

3 – طبقه اول :

این طبقه شامل مغازه های تجاری ، بخش اداری و یک فروشگاه بزرگ است .

4 – طبقه دوم :

این طبقه به بخش تفریحی مجتمع اختصاص یافته است و شامل فضاهایی همچون سالن بولینگ ، سالن بیلیارد ، کافی شاپ ، گیم نت و … است .

5 – طبقه سوم :

این طبقه شامل ریز فضاهایی از قبیل رستوران ، فست فود و کافی شاپ است . بهترین ویو و منظره برای این طبقه در نظر گرفته شده است .

برش ها :

برای اطلاع بیشتر از طراحی داخلی این پروژه ، دو برش طولی و عرضی از قسمت های مهم آن طراحی شده است که دارای کدهای ارتفاعی و اندازه های مهم می باشد .

نماها :

برای جذابیت بیشتر پروژه ، ما ۴ نما را به صورت عکس در داخل محصول قرار داده ایم  که از رندر نرم افزار فوق حرفه ای تری دی مکس برداشت شده است .

سه بعدی حرفه ای :

سه بعدی این پروژه توسط طراحان حرفه ای تری دی کار سایت آرچینا انجام گرفته است و از پلاگین وی ری برای رندر استفاده شده است. تعداد رندرهای  پرسپکتیو خارجی پروژه 5 عدد است و 3 رندر مربوط به برش های طبقاتی نیز موجود است . تمامی عکس ها و رندرهای این فایل دارای کیفیت بسیار بالا می باشند .

پوستر :

تمامی اجزای این پروژه در یک پوستر کامل ، آماده چاپ می باشد . کیفیت این پوستر بسیار بالا و در سایز بزرگ قابل چاپ است .

تمامی فایل های اتوکد و تری دی مکس این پروژه ، به محض خرید محصول و دانلود آن قابل استفاده و ویرایش می باشد .from WordPress http://bit.ly/2GuMfG5

No comments:

Post a Comment

دانلود رایگان بهترین پروژه دانشجویی طراحی معماری باشگاه سوارکاری

پروژه باشگاه سوارکاری یکی از نادرترین موضوعاتی است که می‌تواند به عنوان پروژه معماری انتخاب شود. همین امر سبب شده است که طراحی یک پروژه باش...