Thursday, April 11, 2019

طراحی نقشه ویلا دوبلکس مدرن

طراحی نقشه ویلا دوبلکس مدرن :

دانشجوی رشته معماری هستید و برای دروس طراحی معماری نیاز به نقشه ی ویلا دارید یا طالب ساخت ویلای شخصی ؟

 محصول “ طراحی نقشه ویلا دوبلکس مدرن ”  جوابگوی خواسته های شماست .

     زمانی که یک دانشجویی رشته معماری بخواهد ، برای درس طرح معماری ، پروژه طراحی ویلای مدرن را انتخاب کند. نیاز دارد ، که به اطلاعاتی از قبیل ریز فضاها و اصول طراحی پلان و نمای ویلا دسترسی داشته باشد.

     اگر قصد ساخت یک ویلای مدرن را دارید . این حق شماست ، که بهترین و به روز ترین نقشه های ویلا ، در دسترس شما باشد . نقشه های کامل و آماده به کار، به صورت فاز ۲ ، بدون صرف هزینه اضافی .

همراهان عزیز ، در این پست از سایت آرچینا ، ما نقشه ی ویلای دوبلکس مدرن را برای شما آماده کرده ایم .  

طراحی نقشه ویلا دوبلکس مدرن

سبک معماری این ویلا ، سبک مدرن است و برای علاقه مندان به این سبک ، جذابیت فراوان خواهد داشت . نقشه ویلا و طراحی و دکوراسیون داخلی آن ، کاملا منطبق با اصول مدرنیته می باشد.

تمامی شیتهای معماری ویلا از قبیل ؛ پلان ها ، برش ، نما ، سه بعدی داخلی و خارجی ، دراین فایل موجود است. نقشه ها ، همگی به صورت فاز 2 هستند تا دیگر نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای ترسیم آنها نداشته باشید .

توجه : تمامی عکس ها ، مربوط به همین پروژه است .

توضیحات نقشه ویلا دوبلکس مدرن :

لند اسکیپ یا محوطه سازی ( سایت پلان ) ویلا :

امروزه محوطه سازی مهندسی ، تاثیر زیادی بر جذابیت یک بنا دارد . ویلا نیز با توجه به این که عنصری همگن با محوطه اطرافش است ، نیاز به محوطه سازی دارد .

از آنجایی که سبک طراحی ویلای ما ، سبک مدرن است . ما تصمیم گرفتیم ، طراحی محوطه را نیز با سبک مدرن انجام دهیم .

عناصر موجود در محوطه شامل : آلاچیق ، آبنما ، فضای سبز، استخر و پارکینگ رو باز می باشد. بر اساس سلایق شخصی خویش می توانید ، آتشدان ، زمین والیبال و بازی کودکان ، یا حتی مکانی کوچک را برای غذاخوری در محوطه تعبیه نمایید .

پلان ویلا :

این ویلا در سه طبقه طراحی گردیده است . ( زیرزمین ، همکف  و اول ) . طراحی به صورت فاز 2 انجام شده است . اندازه گذاری و آکس بندی و ستون گذاری همه پلان ها ، تکمیل و آماده ی ارائه و اجرا می باشد . فرم ، پلان و عناصر نماسازی ویلا ، به سبک مدرن طراحی شده است .

نمای ویلا :

ویلا ، یک ساختمان با 4 جبهه ی باز می باشد. بنابراین باید خلاقیت زیادی برای طراحی همه ی نماهای آن به خرج داد.

نقطه قوت این محصول ، ترسیم 4 نما از 4 جبهه مختلف ویلا به صورت اتوکدی و راندو شده است . دراین نماها ، نوع مصالح و عمق ها نیز توسط سایه روشن مشخص شده است .

پرسپکتیو خارجی ویلا :

علاوه بر نماهایی که توسط اتوکد و به صورت 2 بعدی طراحی شده ، پرسپکتیوهای خارجی از این بنا نیز ، با تری دی مکس مدلسازی شده است . جمعا” 13 عکس ، توسط وی ری و با کیفیت بالا رندر گرفته شده است . پرسپکتیو خارجی دیگری نیز از این ویلا ، توسط اتوکد و به صورت خطی ترسیم شده است .

پرسپکتیو داخلی ( دکوراسیون داخلی ) ویلا :

اگر می خواهید، پیش زمینه ای از طراحی و دکوراسیون داخلی این ویلا داشته باشید . ما یک پرسپکتیو به صورت خطی و اتوکدی از طراحی داخلی آن برای شما تهیه کرد ایم ، که می توانید آن را به صورت دستی راندو کنید و برای ارائه در دروس معماری استفاده نمایید .

شیت بندی :

تمامی فایل های معماری این ویلا ، در دو شیت با رعایت اصول شیت بندی ، جانمایی شده و به صورت اتوکدی کادربندی شده است .

فایل های دو بعدی و سه بعدی این ویلا ، به طور کامل در محصول موجود است .from WordPress http://bit.ly/2UsrMu6

No comments:

Post a Comment

دانلود رایگان بهترین پروژه دانشجویی طراحی معماری باشگاه سوارکاری

پروژه باشگاه سوارکاری یکی از نادرترین موضوعاتی است که می‌تواند به عنوان پروژه معماری انتخاب شود. همین امر سبب شده است که طراحی یک پروژه باش...