Tuesday, April 9, 2019

نقشه ویلا دوبلکس فوق العاده

نقشه ی ویلای دوبلکس فوق العاده

نقشه ی ویلای دوبلکس فوق العاده ، طراحی شده به صورت کاملا حرفه ای ، شامل تمامی پلان ها ، طرح سه بعدی و نقشه های اجرایی معماری .

  • دنبال نقشه ی یک ویلای فوق العاده جذاب هستید ؟
  • قصد ساخت ویلای مدرن و لوکس را دارید؟
  • دوست دارید، ویلای شما هم مانند ویلا های شمال کشور  عنصری تک باشد ؟
  • نقشه ویلا های زیادی را دیده اید، اما آنچه که شما خواسته اید، نبوده است ؟

ما نیازهای شما را شناخته ایم و در این محصول به آنها  پاسخ داده ایم .این ویلا ، به صورت کاملا حرفه ای و معمارانه طراحی شده ، تمام پلان های معماری به همراه اندازه گذاری آنها ، پلان های مبلمان ، ستون گذاری و سه بعدی در این پک موجود است .

نقشه ی ویلای دوبلکس فوق العاده

تعریف ویلا :

ویلا ، واژه‌ای فرانسوی- انگلیسی است. به بنایی گفته می شود ، که از چهار طرف نمای باز دارد و معمولاً در زمین ها و باغ های وسیع و پر از درخت و چمن ساخته می شود.

تاریخچه پیدایش اولین نمونه های ویلا ، به دوران روم باستان برمی گردد . در آن زمان طبقات مرفه جامعه ، برای رفاه بیشتر ، ساختمان هایشان را در داخل محوطه خصوصی و یا باغ ها می ساختند و طرح آن ، به شکل ویلاهای امروزی بود.

از آن زمان بود ، که طراحی ویلا به این شکل ، وارد عرصه معماری ما شده است .

در این پست ، یک پروژه ویلای دوبلکس فوق العاده را با متراژ کم ( متناسب با شرایط اقتصادی اکثریت جامعه ) ، برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

این پروژه شامل تمامی آنچه که برای اجرای یک ویلا لازم است می باشد. تمامی پلان ها ، نقشه های معماری و سایت پلان در این محصول وجود دارد.

طراحی سه بعدی این  ویلا ، توسط تری دی کاران حرفه ای سایت آرچینا، به صورت فوق‌العاده زیبا انجام شده است.

نکته : تمامی تصاویر ارائه شده ، مربوط به این پروژه است .

توضیحات پلان ویلای دوبلکس :

سایت پلان :

این ویلا در سایتی به متراژ 16 * 40 متر مربع طراحی شده است و شامل جایگاه ساختمان همراه با امکاناتی همچون استخر، آبنما و فضای سبز می باشد ،  که در تصویر زیر نشان داده شده است .

پلان ویلا :

ویلای دوبلکس ، در دو طبقه ( همکف و اول ) طراحی شده است .

ریز فضاهای طبقه همکف :

طبقه همکف شامل ؛ فضاهایی همچون پارکینگ ، پیشخوان و ورودی ، آشپزخانه ، غذاخوری ، پذیرایی ، سرویس بهداشتی و راه پله جهت ارتباط با طبقه اول است .

ریز فضاهای طبقه اول :

  طبقه اول شامل ؛ اتاق خوابها ، سرویس بهداشتی ، حمام ، نشیمن و تراس نشیمن . که یکی از خواب ها مستر روم می باشد.

هرآنچه که شما برای اجرای یک ویلای لوکس نیاز دارید ، شامل ؛ پلان طبقات ، اندازه گذاری ها ، پلان مبلمان ، سه بعدی حرفه ای ، آکس بندی ، ستون گذاری ، شیب بندی و جزئیات معماری هستند، که در محصول ما قرار داده شده است . تا دیگر لازم نباشد ، برای  طراحی آنها ، هزینه جداگانه بپردازید .

برش :

از پلان ویلای دوبلکس ، ۲ برش ، یکی طولی و دیگری عرضی که از راه پله رد می شود ، ترسیم شده  است . تمامی کد های ارتفاعی ، ارتفاع ها ، اندازه ها و آکس ها در این برشها مشخص است .

نما :

برای ویلا ، دو نما از دو جبهه اصلی زده شده است و همانند برش ، شامل تمامی کد های ارتفاعی ، اندازه ها و آکس بندی ها می باشد.

سه بعدی :

اگر دوست دارید ، طرح ویلای خود را ، قبل از آنکه احداث شود ، ببینید . ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم. سه بعدی این ویلا ، توسط تری دی کاران حرفه ای سایت آرچینا و با نرم افزار 3Ds MAX طراحی شده است . رندر آن با Vray گرفته شده است . این رندرها در زوایای مختلف و تعداد آنها ، ۴ عدد است ، که با کیفیت بسیار عالی در اختیار شما عزیزان قرار دارد .

امیدواریم ، که بتوانیم  با ارائه محصول خوب ، بیشتر در جهت جلب رضایت شما گام برداریم .from WordPress http://bit.ly/2v43veZ

No comments:

Post a Comment

دانلود رایگان بهترین پروژه دانشجویی طراحی معماری باشگاه سوارکاری

پروژه باشگاه سوارکاری یکی از نادرترین موضوعاتی است که می‌تواند به عنوان پروژه معماری انتخاب شود. همین امر سبب شده است که طراحی یک پروژه باش...